Test Çöz

Anket

Eylül Ayının Üyesi Sizce Kimdir?

ophella85
22 (36.1%)
ayşe
15 (24.6%)
ya_umman
6 (9.8%)
xmanonline
3 (4.9%)
beauty722
7 (11.5%)
demir akar
3 (4.9%)
mkaradavut
3 (4.9%)
mizgini
2 (3.3%)

Toplam Oy Verenler: 40

Oylama kapandı: 11 Ekim 2008, 21:43:50

Gönderen Konu: Eylül Ayının Üyesini Seçiyoruz!!!  (Okunma sayısı 20782 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rosi

• Sr. Member
Eylül Ayının Üyesini Seçiyoruz!!!
« Yanıtla #20 : 26 Eylül 2008, 11:49:42 »
Vaadler kafamı karıştırdı  ???  :D .Ama sonunda kullandım oyumu lol  :success: , forumumuza hayırlı olsun  dance> dance>

Çevrimdışı karadavut

• V.I.P.
« Yanıtla #21 : 26 Eylül 2008, 18:33:06 »
oylama sonuçlarını görebiliyormuyuz , ne durumda kim kaç oy alıyor , bayaaa heyecnalandım ben , şaka bi yana bu yarışmaya aday gösterilmek bile bir onur bence , aday gösterme nezaketi gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum  :clap: bye: :winner:

Çevrimdışı ayşe

• V.I.P.
« Yanıtla #22 : 26 Eylül 2008, 21:49:14 »
Daha önce ayın üyesi olmuştum, hediye almıştım. O hediye bana bir ömür yeter. Bana oy vermeyi düşenenlerden başkasına oy vermelerini istiyorum. Başkaları da hediyeler alsınlar. Bundan sonraki ayın üyesi seçimlerinde de aynı şey geçerli.

İki oy kullanacaktım. İkinci hakkımı sonra kullanırım dedim. Ama sonra kullanılmıyor galiba. Çünkü onay kutuları gitti. Acemilik oldu. Bir kerede ya iki kişiye veya bir kişiye oy kullanmam gerekiyordu zannedersem. Bu defa bir kişiye oy vermiş oldum.
« Son Düzenleme: 26 Eylül 2008, 21:52:57 Gönderen: ayşe »
Andolsun zamana ki, insan gerçekten ziyan içindedir. Ancak, iman edip de sâlih ameller işleyenler, birbirlerine hakkı tavsiye edenler, birbirlerine sabrı tavsiye edenler başka (Onlar ziyanda değillerdir).

Hamd, Âlemlerin Rabbi, Rahmân, Rahîm, hesap ve ceza gününün (ahiret gününün) maliki Allah’a mahsustur. (Allahım!) Yalnız sana ibadet ederiz ve yalnız senden yardım dileriz. Bizi doğru yola, kendilerine nimet verdiklerinin yoluna ilet; gazaba uğrayanlarınkine ve sapıklarınkine değil.

Çevrimdışı ya_umman

• Super Member
  • *
« Yanıtla #23 : 26 Eylül 2008, 22:02:49 »
BEn de sitenin ve Site Sakinlerinin GÜVENLİĞİ için oyunuzu bana verin diyorum. :success: :success: :success: 

saygideğer oy veren halkimiz oylarinizi halkin için yani sizlerden biri olana veriniz...matrix ten vs yerlerden gelenlere değil...mazallah sizi de çekerler o karmaşanin içine...
CEHALET,İNSANI ÇİRKİNLEŞTİRİR...
SUSKUNLUĞUM ASALETİMDENDİR.HER LAFA DİYECEK LAFIM VARDIR,LAKİN BAKARIM LAF LAF MI DİYE.SÖYLEYENE BAKARIM,ADAM MI DİYE!!!...

Çevrimdışı ya_umman

• Super Member
  • *
« Yanıtla #24 : 26 Eylül 2008, 22:05:32 »
Daha önce ayın üyesi olmuştum, hediye almıştım. O hediye bana bir ömür yeter. Bana oy vermeyi düşenenlerden başkasına oy vermelerini istiyorum. Başkaları da hediyeler alsınlar. Bundan sonraki ayın üyesi seçimlerinde de aynı şey geçerli.

İki oy kullanacaktım. İkinci hakkımı sonra kullanırım dedim. Ama sonra kullanılmıyor galiba. Çünkü onay kutuları gitti. Acemilik oldu. Bir kerede ya iki kişiye veya bir kişiye oy kullanmam gerekiyordu zannedersem. Bu defa bir kişiye oy vermiş oldum.

ee hocam artik area yi biz gençlere brakmak lazim gelir demi...hem umarim kulllandiğiniz oy bana gelmiştir...:)

Çevrimdışı ya_umman

• Super Member
  • *
« Yanıtla #25 : 26 Eylül 2008, 22:06:20 »
Vaadler kafamı karıştırdı  ???  :D .Ama sonunda kullandım oyumu lol  :success: , forumumuza hayırlı olsun  dance> dance>

oy için teşekkür ederim hocammmm;)

Çevrimdışı xmanonline

• Hero Member
  • My İngilizceli !!!
« Yanıtla #26 : 27 Eylül 2008, 10:36:12 »
saygideğer oy veren halkimiz oylarinizi halkin için yani sizlerden biri olana veriniz...matrix ten vs yerlerden gelenlere değil...mazallah sizi de çekerler o karmaşanin içine...

Biz karmaşa için değil huzur ve emniyet için burdayız. KArgaşaya çekmez kargaşayı önleriz. Hocam bu arada What is Matrix?  :D :D :D

Çevrimdışı ya_umman

• Super Member
  • *
« Yanıtla #27 : 27 Eylül 2008, 15:14:01 »
Hocam bu arada What is Matrix?  :D :D :D

sayilarin denklemler içinde siralaniş dizilimleri kurali gibi bir şey hocam...çok karmaşik birşey yani...

Çevrimdışı ya_umman

• Super Member
  • *
« Yanıtla #28 : 27 Eylül 2008, 15:15:45 »
yillarca bu sayfaya seçmenlik yaptik hep beraber.ama artik bizler seçilecez....yani içinizden biri yani beeennnn...;)

Çevrimdışı ophella85

• Miss Mod
  • *
  • far from the madding crowd
  • Okulunuz: Yok
  • İngilizce Seviyeniz: Yok
« Yanıtla #29 : 27 Eylül 2008, 15:18:34 »
Durun ya ben de burdayımmmmm... bütün oylar bana  lol  lol  lol

boşverin polis-öğrenci arkadaşların göz boyamalarını ben de sizin gibi halktan biriyim işsiz güçsüz, perişan, aç (yani kısaca acıların çocuğu gibi bişeyim)  cry>  cry>  cry>

Bütün oylar benim olur kesin... içim rahat şimdi...

Share via facebook Share via technorati Share via twitter

star
Aralık Ayının Üyesini Seçiyoruz

Başlatan SileNtStorM

30 Yanıt
22914 Gösterim
Son İleti 31 Mart 2010, 17:23:37
Gönderen: DespereauX
xx
Ekim Ayının Üyesini Seçiyoruz

Başlatan SileNtStorM

30 Yanıt