Test Çöz

Gönderen Konu: Planlarla ilgili önemli bilgilendirme. Lütfen okuyun!!!  (Okunma sayısı 11089 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkanekin

• English Teacher
  • Çalışma Yılı: 11-15
  • Okulunuz: Anadolu Lisesi
  • İngilizce Seviyeniz: İleri
Ynt: Planlarla ilgili önemli bilgilendirme. Lütfen okuyun!!!
« Yanıtla #50 : 29 Eylül 2014, 21:40:44 »
anladım hocam ozenle ve sabırla sorularımı cevaplandırdgınız ıcın cok tesekkur ederim maalesef cok arkadasımı arayıp sordum kımse bırsey bılmıyor acıklama getırmıyor mudurum sen yap dıyor ama emınım sorun cıksa sucu bana atacak veya hak etmedgım halde kırıcı bır soz soylecek ama siz bu konuda ısık tutan tek kısı oldunuz ve uzerımden buyuk bır yuk kalktı tum ıctenlıgımle cok tesekkur ederim sağolun. :alkis:: :alkis::
rica ederim hocam, bildiklerimi paylaşıyorum sadece. belki yanlışım da olabilir ama şunu biliyorum ki eğitim sistemiyle bu kadar oynanan, bu kadar işten anlamayan insanın makam sahibi olduğu, sürekli yönetmelik çıkarıp eğitimi berbat ettiği, kadrolaşmanın bu kadar aleni yapılarak siyasetin okullara taşındığı bir dönem olmamıştır. Altyapıyla ilgili etüt çalışması yapılmadan adına yenilik devrim denilen çakma-çalıntı sistemlerle göz boyanıyor.  Böyle bir düzensizlikte sizin yapacağınız iş ne kadar düzenli olursa olsun (idari anlamda) bir faydası olmayacaktır. Anadolu Lisesi mezunu biri olarak, bize zamanında verilen eğitimin 3 te 1 i bile verilemiyor İngilizce de maalesef.

Çevrimdışı blgsrn

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #51 : 07 Ekim 2014, 14:06:43 »
hocam selamlar,
zümre olarak 11 ve 12. dil sınıfları planları yapma kısmında sıkıntı çekiyoruz bizimle dil sınıflarına yaptığınız planları paylaşabilirmisiniz.6 sa seçmeli için ayrı plan yapmışsınız sanırım biz de aynı şeyi düşündük teşekkürler

Çevrimdışı boran

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #52 : 18 Ekim 2014, 21:41:47 »
 Bilgilendirme için teşekkürler Serkan Hocam.Arkadaşlarla bir türlü karar veremedik.Bizim okul anadolu lisesi ve 9.sınıflarda A2.1 seviyesinde kitap okutuyoruz.12.sınıfta B1.1 kitabımız yok.Planımızı 4 üniteye mi yaymamız gerekiyor? Yoksa 8 ünite mi? kafam çok karışık yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler :) :)

Çevrimdışı serkanekin

• English Teacher
  • Çalışma Yılı: 11-15
  • Okulunuz: Anadolu Lisesi
  • İngilizce Seviyeniz: İleri
« Yanıtla #53 : 23 Ekim 2014, 19:50:21 »
Bilgilendirme için teşekkürler Serkan Hocam.Arkadaşlarla bir türlü karar veremedik.Bizim okul anadolu lisesi ve 9.sınıflarda A2.1 seviyesinde kitap okutuyoruz.12.sınıfta B1.1 kitabımız yok.Planımızı 4 üniteye mi yaymamız gerekiyor? Yoksa 8 ünite mi? kafam çok karışık yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler :) :)

Hocam program kitabına göre B seviyelerinde bir tema = 36 saat te işlenir deniyor. Sizin haftalık ders saatiniz 4 ise 36/4=9 hafta yapar.
yani bir temayı 9 haftaya yaymanız gerekir. bir yılda 36 hafta eğitim verdiğimiz için;
her iki dönem için 2 şer tema planlamalısınız. 2 tema bu dönem, 2 tema 2. dönem.

Share via facebook Share via technorati Share via twitter

xx
Planlarla ilgili bir sorum var....

Başlatan poyrazsel

1 Yanıt
1385 Gösterim
Son İleti 14 Eylül 2009, 21:57:02
Gönderen: torrentialrain
xx
Planlarla ilgili bir sorum var....

Başlatan poyrazsel

2 Yanıt
1604 Gösterim
Son İleti 23 Eylül 2009, 11:45:02
Gönderen: filizokur
thumbup
Çocuklarınıza...(lütfen okuyun)

Başlatan cecil

5 Yanıt
1698 Gösterim
Son İleti 25 Kasım 2007, 20:00:57
Gönderen: enfexia
xx
Az harcamak için beyninizi kullanın:))(Özellikle hanımefendiler lütfen okuyun)

Başlatan xmanonline

4 Yanıt
1879 Gösterim
Son İleti 30 Eylül 2008, 16:15:05
Gönderen: labos