Gönderen Konu: ee, neden burada kimse yok??  (Okunma sayısı 3739 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı edahoca

• Yeni Üye
  • *
ee, neden burada kimse yok??
« : 04 Ekim 2011, 14:35:36 »
12. sınıflar için herhangi bir konu açılmamış, ben açayım dedim :)) onlara "gidici" gözüyle bakmayalım arkadaşlar... Bizim okuldaki 12.sınıflar ben ders işlemey başlayınca pek bi bozuldular. "Hocam, bırakın test çözelim" "Kırkı yıllık düzeni siz mi değiştirceksiniz" vs... 12lere ilk kez bu yıl giriyorum ve çok şaşırdım. Daha hiç bi öğretmen doğru düzgün ders işlememiş (o) Benden de sandalyeye oturup kitabımı okumamı istediler  :S Çok şaşırdım. Tabi ben böyle karmaşaya pabuç bırakmaaaam. Derslerim de eh işte biraz eğlenceli geçer. Ama bu çocukların ilgisini ancak 20dk. çekebiliyorum. Sonra dönüp test çözmeye başlıyorlar  huh? Hani belki önerilerde bulunan olur. Yetişkin sayılırlar ve yetişkin eğitimi hakikaten biraz zorluyor.

Linkback: http://www.myingilizce.net/index.php?topic=21564.0

Çevrimdışı bursa

• Full Member
  • Çalışma Yılı: 11-15
  • Okulunuz: Anadolu Lisesi
  • İngilizce Seviyeniz: Yok
Ynt: ee, neden burada kimse yok??
« Yanıtla #1 : 17 Ekim 2011, 23:08:09 »
Sayın hocam yalnız değilsiniz :D 12.sınıflarda İngilizce ders anlatmak dil sınıfında Fizik anlatmayla eş değer emin olun.Alan dersi olmadığı için İng.yi boşa geçirilmiş vakit olarak görüyor çocuklar.Gerçi bu onların suçu değil sistem bunu gerektiriyor.Ders anlatmaya devam ederseniz sıra altından matematik-fizik-kimya  çözmeye devam edecekler emin olun.Ben resmen pazarlık yaptım sınıfla.Haftanın konusunu anlatırım  siz de pür dikkat dinlersiniz sonra da özgür bırakırım şeklinde.yani 1 saat veya 2 saat(konunun ağırlığına göre)İngilizce ,az alıştırma ,2veya 3 saat test çözme.İnanın başka yolu yok...By the way  :welcome: to our club ((:o:))

Çevrimdışı davut5555

• Yeni Üye
  • *
  • Myİngilizce.Net
  • Nereden: samsun
« Yanıtla #2 : 04 Ocak 2012, 11:25:05 »
DERSLERİNİZİ EGLENCELİ HALA DÖNÜŞTÜREBİLİRSİNİZ
PUZZLE VEREREK
KONULARLA ALAKALI YARIŞMALAR YAPARAK
EGER DİREK KİTAP DİREK KONU DERSENİZ ZOR OLUR DİNLEMEZLER

Çevrimdışı chung

• Yeni Üye
  • *
  • Myİngilizce.Net
  • Nereden: turkey
  • Okulunuz: Yok
  • İngilizce Seviyeniz: Yok
« Yanıtla #3 : 02 Şubat 2012, 23:39:03 »
Sayın hocam yalnız değilsiniz :D 12.sınıflarda İngilizce ders anlatmak dil sınıfında Fizik anlatmayla eş değer emin olun.Alan dersi olmadığı için İng.yi boşa geçirilmiş vakit olarak görüyor çocuklar.Gerçi bu onların suçu değil sistem bunu gerektiriyor.Ders anlatmaya devam ederseniz sıra altından matematik-fizik-kimya  çözmeye devam edecekler emin olun.Ben resmen pazarlık yaptım sınıfla.Haftanın konusunu anlatırım  siz de pür dikkat dinlersiniz sonra da özgür bırakırım şeklinde.yani 1 saat veya 2 saat(konunun ağırlığına göre)İngilizce ,az alıştırma ,2veya 3 saat test çözme.İnanın başka yolu yok...By the way  :welcome: to our club ((:o:))
en iyisi rahat bırakmak bende 12.sınıf öğrencisiyim rahat bırakmayan hocalara gıcık olurum da:))
life is better with korea fans ;) by coreacolıch

Çevrimdışı canan32

• Jr. Member
  • **
  • Myİngilizce.Net
  • Nereden: Isparta
« Yanıtla #4 : 17 Eylül 2012, 22:01:52 »
aynı sorunla bende karsı karsıyayım pazarlık ettim size bağlı dedim haftalık konularımızı yetıstırırız sizin performansınıza bağlı dedim.banada sımdıye kadar hep böle gitti sımdı sız mı değiştirceksiniz bızı sıkmayın fazla dıyıp duruorlar güya öncekı ögretmenleri sınavlarda yardım edıormus sorcağı seylerin benzerlerini soru olarak verıorlarmıs vs.ilk gün neler yaptınız ve nasıl ders işslemyı planlıorsunuz kıtaplarda gelmemiş

Share via facebook Share via technorati Share via twitter

xx
Lüzumsuz bilgiler:Parmaklar neden çıtlar?Sivrisinekler neden sokar?....

Başlatan intelligent

2 Yanıt
1865 Gösterim
Son İleti 29 Ocak 2008, 17:19:37
Gönderen: intelligent
xx
Burada ne diyor hocam?

Başlatan jbg

1 Yanıt
941 Gösterim
Son İleti 10 Mart 2016, 08:55:55
Gönderen: kingdom