Gönderen Konu: Sunshine 7  (Okunma sayısı 2198 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı karpot

• Yeni Üye
  • *
Sunshine 7
« : 29 Eylül 2014, 14:27:10 »
Sevgili öğretmen arkadaşlar,
7.sınıflarda yeni kitaba göre 1.ünitede comparatives konusu verilmiş. Superlatives konusunu kitapta göremedim, eskiden beraber veriyordum üniteleri farklı da olsa. Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum. Sizler superlatives konusunu da vermeyi düşünüyor musunuz?
Bir de 2. ünitede past tense verilmiş, bu da kafamı karıştıran bir durum. Hem zor hem erken diye düşünüyorum. Was/were ve fiiller beraber verilmiş ünitede, bir başlarsam dönem biter heralde :(
Fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim, teşekkürler.

Linkback: http://www.myingilizce.net/index.php?topic=29635.0

Çevrimdışı ahmetyk85

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Sunshine 7
« Yanıtla #1 : 29 Eylül 2014, 17:18:29 »
7.sınıflarda yeni kitaba göre 1.ünitede comparatives konusu verilmiş. Superlatives konusunu kitapta göremedim, eskiden beraber veriyordum üniteleri farklı da olsa. Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum. Sizler superlatives konusunu da vermeyi düşünüyor musunuz?
Bir de 2. ünitede past tense verilmiş, bu da kafamı karıştıran bir durum. Hem zor hem erken diye düşünüyorum. Was/were ve fiiller beraber verilmiş ünitede, bir başlarsam dönem biter heralde :(
Fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim, teşekkürler.

sn hocam dediğiniz gibi görünüşte superlative görünmüyor. bu yüzden ben vermeyi düşünmüyorum
kitap 10 ünite olması güzel olmuş ama konuları birbiri içinde vermesi durumu zorlaştırıyor biraz

Çevrimdışı sir william

• Global Moderator
  • *
  • Çalışma Yılı: 6-10
  • Mesleğiniz: Öğretmen
  • Nereden: Muğla
  • Okulunuz: İlköğretim
  • İngilizce Seviyeniz: Yok
Ynt: Sunshine 7
« Yanıtla #2 : 29 Eylül 2014, 23:28:30 »

hocam superlative konusu kitabın 10.ünitesinde verilmiş.İkinci dönemde işlenecek konu.
Yaptığım çalışmaları izin almadan herhangi bir ortamda paylaşan ve çalışmalara bir teşekkürü çok görenlere hakkımı helal etmiyorum.

Share via facebook Share via technorati Share via twitter

clip
7.1.2 sunshine

Başlatan ckartal

1 Yanıt
2512 Gösterim
Son İleti 18 Eylül 2015, 15:05:01
Gönderen: acem
xx
you are my sunshine..

Başlatan cecil

1 Yanıt