Gönderen Konu: Erasmus hakkinda sorular  (Okunma sayısı 13292 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı plnar

• Yeni Üye
  • *
Erasmus hakkinda sorular
« Yanıtla #10 : 24 Temmuz 2008, 11:07:46 »
iyi günler..
ben erasmus la ispanya'ya gitmek istiyorum..
acaba (madrid)alcala universitesiyle anlaşmalı türk universtelerini örenebilir miyim?
dil öğrencisiyim ve aslında universte seçimimi madrid'teki bir universteyle anlaşmalı bir yerden yana kullanmak istiyorum.. biraz saçma galiba ama.. xD

Çevrimdışı ddm

• Miss Mod
  • *
  • Where there is love there is life
  • Okulunuz: Yok
  • İngilizce Seviyeniz: Yok
Erasmus hakkinda sorular
« Yanıtla #11 : 25 Temmuz 2008, 17:31:06 »
Merhabalar Öncelikle hangi üniversitede okuduğunu bilmek isterim çünkü erasmusta anlaşmayı bireyler değil üniversiteler yapıyor.Her okulun farklı ülke ile anlaşması var anlaşmalar altı aylık bir yıllık ve 5 yıllık bile olabiliyor. Bunun için daha aydınlatıcı bilgiyi okulunuzdaki erasmus ofisinden edinebilirsin. Kolay gelsin

Çevrimdışı plnar

• Yeni Üye
  • *
Erasmus hakkinda sorular
« Yanıtla #12 : 25 Temmuz 2008, 20:43:55 »
teşekkürler..
ama aslında sınava bu sene girdim,sıralamam iyi ve ispanyada ki bir universteyle erasmus anlaşmalı biyere gitmek istiyorum ..
rehber öretmenim ve ailem saçma bir fikir olduğunu düşünüyor..ama ben böyle karar verdim..
bide şu var..asıl istediğim yere gidersem ..anlaşmalı olmasa bile universtenin,2. sene ispanya da eğitim sağlama şansı var mı?

Çevrimdışı ddm

• Miss Mod
  • *
Erasmus hakkinda sorular
« Yanıtla #13 : 28 Temmuz 2008, 00:16:11 »
İspanya favori ülke anlaşılan. Şimdi öncelikle tercih yapmadan okulların sitesinde erasmus linkleri içerisinde anlaşmalı oldukları ülkeler ve bölümler görüntülenebilir. Ama açıkça söylemeliyim ki bana da ilkginç geldi sırf İspanya için bir okul tercih edecek olman. Bence sen hayatında gerçekleştirmek istediğin meslegin okulunu tercih et önce. Sonra bakarsın İspanya olmaz Litvanya olur. Sende oradayken İspanya' ya gezmeye gidersin:) Üniversitenin tek bir birey için bir üniversiteyle anlasma yapabilecegini hiç zannetmiyorum çünkü kriterleri ulusal ajans belirliyor yanılmıyorsam. Sen yine de tercih yaparken dikkatli davran:)

Çevrimdışı plnar

• Yeni Üye
  • *
Erasmus hakkinda sorular
« Yanıtla #14 : 31 Temmuz 2008, 00:38:41 »
saol =) benim yerime tercihlerimi sevgili annem ve rehber öretmenim yaptılar =P bana bırakmadıkları belkide iyi olmuş xD
haklısın ya..
bu fikirden beni gezmeye gidicemize söz vererek vazgeçirdiler =)
çocukluk işte=P =P
                                                     yardımcı olduğunuz için size teşekkür ederim =)

Çevrimdışı ddm

• Miss Mod
  • *
Erasmus hakkinda sorular
« Yanıtla #15 : 13 Ağustos 2008, 17:49:12 »
Rica ederim kolay gelsin

Çevrimdışı yelkovan

• Yeni Üye
  • *
Erasmus hakkinda sorular
« Yanıtla #16 : 05 Eylül 2008, 15:30:11 »
Şu an erasmus stajındayım Erasmus Leanorda Da vinci staj programı ile ilgili sorularınız varsa foruma yada pm ile sorabilirsiniz.Lisans öğrencisiyim.

Çevrimdışı dreammm

• Yeni Üye
  • *
Erasmus hakkinda sorular
« Yanıtla #17 : 09 Ekim 2008, 15:51:28 »
slm ben erasmus düşünüyorum ama korkuyorum bazı konularan,öncelikle düz işletme 2. sınıf öğrncisiyim ama hazırlık okudum,kurum low-int.sınav ve kazandıktan sonra orada yapıp yapamayacağım konusunda tedirginliklerim var. ??? şu an zaten ülke de belirlemiş değilim,ekonomik olmasına dikkat edicem.bizden bir sürü evrak istiyorlar özgeçmiş,istek mektubu vs.,bunları ing istiyorlar tabi.bunları yazarken nelere dikkat etmem gerektiği konusunda bilgi verebilirseniz çok sevinirim  :sos:  ya da elinizde örnekler varsa paylaşırsanız çok iyi olur.başka soru gelirse aklıma sorarım şimdilik bu kadar geliyo  ;D

Çevrimdışı ddm

• Miss Mod
  • *
Erasmus hakkinda sorular
« Yanıtla #18 : 19 Ekim 2008, 19:05:17 »
Merhabalar bu belgelerin örneklerini internette alanı sadece erasmus olan forum sitelerinde bulabilecegin gibi erasmusogrencileri@yahoogroups.com grubuna katılarak da bulabilirsin. Orada bir çok erasmus öğrencisi tecrübelerini ve bildiklerini paylasır. Şimdiden kolay gelsin

Share via facebook Share via technorati Share via twitter

xx
Erasmus ile İlgili Sık Sorulan Sorular (SSS)

Başlatan SileNtStorM

0 Yanıt
3608 Gösterim
Son İleti 01 Haziran 2007, 15:49:27
Gönderen: SileNtStorM
xx
Erasmus Programıyla İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Başlatan SileNtStorM

0 Yanıt
2151 Gösterim
Son İleti 09 Ocak 2009, 21:04:39
Gönderen: SileNtStorM